Vėdinimas

Vėdinimo procesas yra kur kas svarbesnis nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tik tinkamai vėdinamose patalpose bus palaikomas reikiamas drėgmės lygis, tad bus išvengta pelėsio, kuris gali gadinti pastato konstrukcijas, apdailą ar netgi pabloginti pastate gyvenančių žmonių savijautą. Tačiau ir tai dar ne viskas – netinkamai vėdinamose patalpose įvairūs drėgmei jautrūs daiktai ar baldai, pavyzdžiui, tie, kurie yra pagaminti iš medienos, gali greičiau prarasti puikią pirminę savo išvaizdą bei tarnauti trumpiau nei įprasta. Taigi, akivaizdu, būtina užtikrinti tinkamą patalpų vėdinimą. Tačiau ne paslaptis, kad vėdinant patalpas įprastu būdu, pavyzdžiui, reguliariai atveriant langus ar duris, prarandama daug pastate esančios šilumos. Taigi, kai reikia kokybiško vėdinimo, o tuo pat metu – nesinori prarasti šilumos, verta rinktis rekuperacinę vėdinimo sistemą.

Rekuperacinė vėdinimo sistema – puikus pasirinkimas, kai:

  • reikalingas kokybiškas vėdinimas;
  • nesinori švaistyti šilumos bei patirti nuostolių (atkuria net 95 proc. šilumos);
  • siekiama mažinti bendras šildymui skirtas išlaidas;
  • aktualus universalumas – tinka mažiems ir dideliems gyvenamiesiems pastatams; biurams; komercinėms bei gamybinėms patalpoms;
  • siekiama sukurti sveikatai palankų mikroklimatą;
  • domina nedidelės elektros sąnaudos;
  • veikia tyliai bei nepastebimai, tad tikrai nebus trikdomas jūsų poilsis ar darbas.

 

Apibendrinant galima daryti išvadą, kad rekuperacinės vėdinimo sistemos tikslas yra kokybiškas oro kaitos procesas; sveiko ir švaraus oro patalpose užtikrinimas, o taip pat ir didžiosios šilumos oro grąžinimas. Pagrindinis šios sistemos įrenginys yra rekuperatorius. Rekuperacinė vėdinimo sistema greitai sumontuojama.

Ar žinojote, kad žmogus per minutę, priklausomai nuo to, ką veikia, sunaudoja nuo 0,5 iki 2 l deguonies? Taigi, norint gerai jaustis, svarbu užtikrinti, kad patalpose visada būtų pakankamai deguonies. Rekuperacinė vėdinimo sistema – puikus būdas tai užtikrinti, nepatirianti nuostolių. Be to, į patalpas tiekiamo oro kiekis bus apskaičiuotas atsižvelgiant į tai, kiek žmonių paprastai būna jose. Taip pat bus įvertinamas rekuperatoriaus galingumas; šilumokaičio tipas; oro filtrų galimybės ir t.t.

 

Tad, jei norite savo biure ar namuose mėgautis visais privalumais, kuriuos suteikia rekuperacinė vėdinimo sistema, kreipkitės į mus. Išklausysime jūsų poreikius, padėsime išsirinkti, sumontuosime, patarsime, kaip prižiūrėti. Bendradarbiaujame su patikimais gamintojais, todėl užtikrinama kokybė ir saugumas.