Energijos ir CO2 mažinimas

Visai nesvarbu, visai nesvarbu, kokio dydžio yra jūsų įmonė – kokybiškai pasirinktas veiklas jose bus galima vykdyti tik tuo atveju, jei bus naudojama energija ir išskiriamas CO2. Tačiau taip pat nesunku pastebėti, kad tai yra pakankamai opios problemos: pirmuoju – reikalaujama daug išlaidų; antruoju – skatinamas klimato šilimas. Juo labiau, kad būdų, kaip prarandama energija, yra labai daug: tai – iš krosnelių bei džiovintų išmetamas oras; garai iš įvairių įrenginių; konvekcinis karštis iš šilumos šaltinių; karštas vanduo ar skysčiai, kurie susidaro gamybos procesų metu; oro kondicionavimo sistemos ir t.t. Tad, natūraliai kyla klausimas: ar galime pasirinktas veiklas vykdyti taip, kad būtų iššvaistyta kuo mažiau energijos, ir kad būtų mažinami išmetami CO2 kiekiai? Pasirodo, tikrai taip. Jei norite kontroliuoti bei spręsti šias opias problemas, verta kreiptis į mus.

Viskas todėl, kad mūsų komanda naudodamasi modernia bei inovatyvia OptiCalcHRTM programine programine įranga atliks saugius matavimus, po kurių paaiškės daug svarbios informacijos, pavyzdžiui:

  • kiek energijos galima atgauti;
  • kiek galima sutaupyti;
  • kiek galima sumažinti CO2 išmetimą.

Ne paslaptis, kad dauguma įmonių puikiai žino, jog tikrai galėtų sumažinti energijos švaistymo bei išmetamo CO2 kiekį, tačiau neturint jokių aiškių ir tikslių skaičiavimų, nežinoma, kiek iš tiesų būtų galima susitaupyti, ko reikėtų imtis ir nuo ko pradėti. Atlikus stebėjimus, matavimus bei skaičiavimus, gaunama tiksli ir aiški informacija, suteikianti jums galimybę priimti tinkamus sprendimus, kurie ves link ekonomiškumo, išteklių taupymo, išlaidų mažinimo bei bent jau iš dalies užkirs kelią klimato šilimui, leis tapti ekonomiška bei gamtą tausojančia įmone.

 

Jau dabar galite savo verslą vykdyti bei plėtoti taupiau, sumaniau ir prisidėti prie reikšmingų procesų, tokių kaip klimato šilimas, stabdymo.