Šildymo sistemos

Optimali, individualius žmonių poreikius atitinkanti temperatūra yra vienas svarbiausių veiksnių gyvenamosios, komercinės, gamybinės paskirties patalpose. Nors šiandien galimi įvairūs šildymo sprendimai, šildymo sistemos – populiariausias pasirinkimas.

 

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad šildymo sistemos montavimas – vienas sudėtingiausių, atsakingiausių bei brangiausių inžinerinės sistemos įrengimo darbų. Būtent todėl labai svarbu, kad šildymo sistemos montavimas būtų patikėtas profesionalams.

 

Puikiai suprantame, kad fizinių bei juridinių asmenų poreikiai skiriasi, tad neapsiribojame vos vienos rūšies šildymo sistemos montavimu. Jūsų patogumui pasiūlysime rinktis ir sumontuosime radiatorinę, grindinio šildymo arba kombinuotą šildymo sistemą.

Radiatorinės šildymo sistemos privalumai:

 • galite rinktis įvairios formos ar dydžių radiatorius ir kiekvienai patalpai parinkti vis kitokį sprendimą;
 • galimybė spręsti, kur turėtų būti radiatorius;
 • sukuriamas palankios sąlygos įvairių daiktų džiovinimui (galite ant radiatorių džiovinti rankšluosčius, nedidelius tekstilė gaminius ir t.t.);
 • sukuriamos patrauklios sąlygos patalpų drėkinimui (ant radiatorių galite išdėstyti sudrėkintas audinių skiautes).

Grindinio šildymo sistemos privalumai:

 • kadangi nereikalingi radiatoriai, namuose – daugiau erdvės; be to, statant baldus ar interjero detales, nelieka jokių apribojimų;
 • užtikrinamas maksimalus komfortas, kadangi vyksta vertikalus šilumos paskirstymas;
 • paprastesnis namų valymas – daugelis žmonių sako, kad už radiatorių susikaupusių nešvarumų valymas yra vienas labiausiai erzinančių darbų; pasirinkę grindinio šildymo sistemą, išvengsite šio nemalonaus užsiėmimo;
 • puikiai tinka namams, kuriuos gyvena senyvo amžiaus ar neįgalūs asmenys, o taip pat ir mažamečiai vaikai ar naminiai gyvūnai – nėra rizikos nudegti;
 • idealiai tinka vonios kambariams ar patalpoms, kuriose ypač aukštas drėgmės lygis – palaikomas sausesnis oras;
 • estetiškesnė namų aplinka – dėl konvekcinio oro srauto už radiatorių neretai atsiranda sunkiai pašalinamos dėmės;
 • išvengiama radiatorių atnaujinimo darbų, tad nėra papildomų išlaidų, taupomas laikas;
 • daugiau tylos namuose ar biure – nėra garso, kurį sukelia vandens tekėjimas radiatoriais;
 • galimybė pamiršti nemalonų jausmą, kurį sukelia vaikščiojimas šaltomis grindimis.

Akivaizdu, kad tiek radiatorinė, tiek grindinio šildymo sistema turi daug privalumų, tad mūsų komanda įvertins jūsų poreikius bei padės pasirinkti tinkamai. O esant poreikiui, gali būti pasirenkamas kitas sprendimas – kombinuotos šildymo sistemos montavimas, jungiantis abiejų šių sistemų geriausias ypatybes.

Atnaujiname bei remontuojame jau esamas šildymo sistemas. Taip pat montuojame kieto kuro, dujinius, granulinius katilus. Įvertiname poreikius ir dedame išsirinkti labiausiai tinkantį gaminį.

Šildymo sistemos yra ilgalaikė investicija, tad rinkitės tuos, kurie užtikrina ne tik aukščiausią kokybę, bet ir patikimumą – visiems atliktiems šildymo darbams suteikiama garantiją. Darbams atlikti naudojame aukštos kokybės žaliavas, bendradarbiaujame su patikimais gamintojais, perkame dideliais kiekiais, todėl galime pasiūlyti patrauklią galutinę kainą.

 

Leiskite kokybiškai pasirūpinkite šiluma jūsų namuose ar kitose jums priklausančiose patalpose – susisiekite su mumis jau dabar, aptarkime situaciją ir nuspręskime, kaip ją įgyvendinti.