Šilumos siurbliai

Šildymas – vienas svarbiausių procesų kiekvienuose namuose ar biure: tik esant pageidaujamai temperatūrai, sukuriamas sveikatai palankus mikroklimatas; žmogus jaučiasi puikiai; užkertamas kelias pernelyg dideliam drėgmės lygiui ir t.t. Siekiant užtikrinti kokybišką šildymą, verta rinktis šilumos siurblius. Pastarieji yra įvairių tipų, tad tam, kad tinkamai investuotumėte savo pinigus ir būtų maksimaliai išpildomi jūsų poreikiai, būtina susipažinti su šilumos siurblių tipais:

Šilumos siurbliai ORAS – VANDUO

Tai – dviejų dalių šilumos siurblys; vidaus blokas, turintis išorinį bloką. Pasižymi kompaktiškumu. Paprasta integruoti į karšto vandens ruošimo sistemą. Vasaros metu toks  šilumos siurblys ypač mažomis sąnaudomis jums paruoš vandens, tinkančio buitiniam naudojimui. Tai – ekologiška šildymo sistema, todėl neišskiriamas klimato šilimą skatinantis CO2. Galimas automatinis paleidimas ir sustabdymas, todėl nereikalingas papildomas dėmesys. Nereikalauja kruopščios priežiūros, todėl galėsite namus palikti ir ilgesniam laiko tarpui.

Šilumos siurbliai ORAS – VANDUO (monoblokai)

Šio tipo šilumos siurbliai yra ypatingi tuo, kad visa įranga – lauko bloke. Be to, pasižymi ypač greitai bei paprasta instaliacija.

Šilumos siurbliai ORAS – VANDUO – DUJOS

Tai – puikus pasirinkimas norintiems įvairovės, kadangi toks šilumos siurblys veikia net trimis režimais. Galima naudoti šilumos siurblį, dujinį katilą arba abu variantus.

Šilumos siurbliai ORAS – ORAS

Šie siurbliai yra skirti patalpų vėsinimui bei šildymui; yra taupi ir moderni šildymo alternatyva jūsų namams ar biurui. Pasirinkus tokį šilumos siurblį, nereikės įrengti papildomos šildymo sistemos. Kadangi išpučiamas oras judina patalpoje jau esantį orą, užkertamas kelias pelėsio atsiradimui. Lyginant su kitomis šildymo sistemomis, tai – ypač patraukli bei greitai atsiperkantis  sprendimas.

Tačiau tai – dar ne viskas: bet kuris šilumos siurblys leis jums išvengti papildomos gaisro rizikos, kuri yra įmanoma, pavyzdžiui, kūrenant krosnį, o taip pat – leis pamiršti, ką reikia būtinybė įsigyti kuro bei jį apdoroti. Taigi, taupysite savo pinigus ir laiką.

 

Prekiaujame įvairių tipų šilumos siurbliais. Bendradarbiaujame su patikimais gamintojais, todėl garantuojame saugumą, kokybę. Išklausysime jūsų poreikius bei padėsime pasirinkti tinkamiausią gaminį.